CÜNEYT SÖNMEZ ANADOLU LİSESİ

​HABERLER & ETKİNLİKLER

Okul Spor Yarışmaları

Şubat 2020

 

Cüneyt Sönmez Anadolu Lisesi olarak okul sporları turnuvasına kız voleybol ve erkek basketbol takımlarımla katılım sağladık.

Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek Okulumuzu Ziyarete Geldi

Aralık 2019

 

Sayın Kaymakamımız 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında Kepez ilçesine kazandırılan eğitim kurumumuzu ziyaret ederek öğrencilerimize; mülki amir olmanın yükümlülükleri ve bu alanda hedefleri olan öğrencilerimiz için geleceklerine dair nasıl bir yol izlemeleri gerektiği konusunda bilgi paylaşımında bulundu. Okulumuz öğrencileri tarafından büyük ilgi gören ziyaretini  iyi dilek ve temennilerde bulunarak  tamamladı.

Kariyer Günleri

Aralık 2019

 

Özel hava yolu şirketine bağlı pilotlarımızın katılımıyla gerçekleşen kariyer gününde öğrencilerimize meslek tanıtımı ve uçuş eğitimi ile ilgili seminer düzenlendi.Öğrencilerimiz,hayallerini şekillendirme ve bu mesleği  tanıma imkanı buldular.

Tahtalı,Olympos ve Çıralı Gezisi

Şubat 2020

Antalya doğal güzellikleriyle ve tarihi değeriyle benzersiz bir yer.  Bu çerçevede öğrencilerimizin yakın çevremizi tanımaları için geziler yapıyoruz.

Veli Toplantımız

Kasım 2019

 

Öğretmen, öğrenci, veli iletişiminin sağlanması okullarda eğitim ve öğretimin kalitesini arttırır. Bizler velilerimiz ile olan iletişimimizi güçlü tutarak velilerimizide okul ortamına dahil ediyoruz. Bunun için yaptığımız etkinliklerden biride veli toplantımız.

Başarılar Ödüllendiriliyor

Kasım 2019

 

Okul içerisinde yapılan basketbol turnuvası neticesinde birinci olan takıma ödülleri kurucumuz Sayın Cüneyt Sönmez tarafından verildi.

Okulda DEMOKRASİ Var... Okul Başkanlık Seçimi

Ekim 2019

Demokrasinin temeli olan seçme ve seçilme hakkı okulumuzda başkanlık seçimleri kapsamında çoşkulu geçen bir propaganda dönemi sonunda seçimlerinin yapılması ile uygulamalı olarak işlenmiştir.

Masa Tenisi Turnuvası

Ekim 2019

 

Sporun her dalında, bireysel veya takım olarak varız. Sporcularımız katıldıkları Okul Spor Yarışmalarında okulumuzu duruşları ve sportmenlikleri ile temsil ettiler.

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan TÜTÜNCÜ Öğrecinlerimiz ile buluştu

Ekim 2019

 

Kepez Beldiyesi Başkanı Sayın Hakan Tütüncü okulumuza ziyarete geldi. Öğrencilerimizle sohbet eden Sayın Hakan Tütüncü öğrencilerimzden gelen yoğun soruları cevaplayarak yerek bir yönetici olmak için hangi yolardan geçmeleri ve neler yapmaları gerektiği konusunda öğrencilerimize bilgi verdi.

Okul İçi Basketbol Turnuvası

Ekim 2019

Okul öğrencilerimiz için sadece ders işlenen bir yer olmayıp rekabeti dolu dolu yaşayabilecekleri, sosyal bir etkinlik alanı da olmalıdır.

CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

Ekim 2019

 

Cumhuriyetimizin doğum gününü büyük bir coşku ile kutladık.

Yaklaşan Etkinlikler

18 MART 2020 -  Çanakkale Zaferi

2020 MART 3. HAFTA -  Geri Dönüşüm Projesi

2020 MART 4. HAFTA -  Bir Sigara Bir Hayat

6 - 13 NİSAN 2020 - Ara Tatil

23 NİSAN 2020 - Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

25 NİSAN 2020 - Şube Öğretmenler Kurulu

2020 NİSAN 4. HAFTA -  Her Çocuk Bir Fidan

19 MAYIS 2020 -  Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

1 - 5 HAZİRAN 2020 - 2. Dönem 2. Yazılı sınavları haftası

2020 HAZİRAN 2. HAFTA - Mezuniyet Töreni

2020 HAZİRAN 2. HAFTA - Mezuniyet Töreni

19 HAZİRAN 2020 - Yaz Tatili ve Karne

Eğitim Ek İşimiz Değil Tek İşimiz...