CS EĞİTİM MODELİ

EĞİTİM MODELİMİZ 5 FARKLI ANLAYIŞI KAPSAR
FARK DERSLERİ
       Uyguladığımız üniversite hazırlık programında öğrencilerimizin sınavdaki başarılarını artırmak için SAYISAL bölüm öğrencilerimize Tarih, Coğrafya, Felsefe; EŞİT AĞIRLIK bölümü öğrencilerimize  de Fizik, Kimya, Biyoloji dersleri anlatılır.
ORTALAMA ALTI DERSLERİ
       Öğrencilerimizin akademik gelişimleri uyguladığımız deneme sınavları ile belirlenir. Sınav sonuç raporuda öğrencimizin sınavda kaç puan aldığı, hangi dersten hangi sorulara doğru veya yanlış cevap verdiği tespit edilir; Öğrencimizin eksik olduğu kazanımlar ile ilgili tamamlayıcı derslerdir.
TEKRARLA KAZAN DERSLERİ
       Öğrencilerimizin ders başarılarını arttırmak amacıyla, her ders düzeyinde işlenmiş olan konuların pekiştirilmesini sağlamak amacıyla yapılan derslerdir. Tekrarla kazan dersleri yıl boyunca, her hafta belirli bir plan-program dahilinde düzenli olarak yapılır.
ÖĞRENDİĞİNİ GÖR DERSLERİ
       Alanında uzman öğretmenlerimizin rehberliğinde ÖSYM'nin yapmış olduğu sınavlarda çıkmış orjinal soruların öğrenciler ile birlikte çözüldüğü derslerdir.
BİREYSEL ÖDEV TAKİBİ
       Öğretmenlerimizin K12 sistemi üzerinden gönderdikleri, kazanım eksikliklerine göre planlanmış ödev, test, ek çalışmalarla öğrencilerimizi desteklediğimiz programdır.
S0202617 (Medium).JPG

ANADOLU LİSESİ

Fabrikalar Mh. Namık Kemal Bulvarı 3049 sk. No:61/5, 07090 Kepez/Antalya

ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

Balbey mh. İsmet Paşa Cd. Necati Dölen İş Hanı, 07040 Muratpaşa/Antalya

TAKİBİ
UNUTMA
  • Facebook
  • Instagram
WhatsApp Image 2020-02-22 at 11.26.55(1)

Eğitim Ek İşimiz Değil Tek İşimiz...

00:00 / 03:30